Vyhledat
  • Renata Art CZ

Nový přidružený YT kanál

Zdravím!

Jak už jste možná někteří zaznamenali, založila jsem přidružený Youtube kanál k tomu uměleckému. Na novém kanále se budou objevovat videa o mých ostatních zájmech, které nejsou z uměleckého světa. Momentálně jsem propadla stavebnici Lego a postupně stavím celou kolekci Lego Architecture, tak kdyby se někdo chtěl podívat, tak dávám ukázku níže.


Postupně se budou objevovat další a další panoramata či separátní budovy. Momentálně mám dostavenou Shanghai, San Francisco a Las Vegas. Ještě tu mám nerozbalené Trafalgarské náměstí :-)

A další přijdou na řadu i jiné serie - už jsem pořídila Lego Ideas - dům na stromě, tak to asi bude na etapy, protože je to víc jak 5000 dílků :-D


Postupně se chci vrhnout i na gameplay (The Witcher 3, Kingdom Come Deliverence atd.) a videa s různými reakcemi. Takže kdyby někdo chtěl doporučit video k reakci, tak sem s ním :) Dále bych přídávala i různé reportáže z muzeí, výstav či dovolené.


Díky všem, kteří mě stále podporují, ať už na mém uměleckém kanále, nebo i teď na tom novém přidruženém - s názvem Renata Interests.

Takže pokud chcete dostávat oznámení o nových videích či živých vysíláních, přihlašte se k odběru na Youtube :-)
104 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

©2019 by Renata Art CZ. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now